0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Women, Knockout stage
SC Braga
۰
۷
Paris Saint-Germain
Finished
۲۳:۳۰
ZFK Spartak Subotica
۲
۳
Atletico Madrid
Finished
۲۲:۳۰
FF Lugano 1976
۱
۷
Manchester City Lfc
Finished
۲۳:۳۰
Fiorentina Women FC
۰
۴
Arsenal Lfc
Finished
۲۱:۳۰
RSC Anderlecht Ladies
۱
۱
Biik Kazygurt
Finished
۲۲:۳۰
  USA Major League Soccer
New York City FC
۱
۱
Toronto FC
Finished
۰۳:۳۰
Colorado Rapids
۲
۱
Los Angeles Galaxy
Finished
۰۵:۳۰
Houston Dynamo
۲
۰
Minnesota United FC
Finished
۰۵:۰۰
Real Salt Lake
۱
۰
San Jose Earthquakes
Finished
۰۶:۰۰
  Slovenia PrvaLiga
NK Domzale
۰
۰
NS Mura
Finished
۲۲:۴۰
  International Youth U18 Friendly Games
Lithuania
۲
۴
Turkey
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Turkiye Kupasi, Knockout stage
24erzincanspor
۳
۱
MUS Menderesspor
Finished
۱۴:۳۰
Sultanbeyli Belediyespor
۰
۱
Edirnespor
Finished
۱۶:۳۰
Karsiyaka
۰
۰
Muglaspor
Finished
۲۰:۰۰
  Guatemala Primera Division
Capitalinos
۰
۱
CD Petapa
Finished
۰۱:۳۰
Deportivo Achuapa
۴
۰
Aurora FC
Finished
۰۲:۰۰
CD Mictlan
۱
۱
Csd Comunicaciones II
Finished
۰۶:۳۰
  Ecuador Serie A
Independiente Del Valle
۰
۲
CSD Macara
Finished
۰۴:۴۵
  USA USL, Championship
Indy Eleven
۲
۰
Ottawa Fury FC
Finished
۰۳:۳۰
LAS Vegas Lights
۰
۱
Phoenix Rising FC
Finished
۰۷:۰۰
Swope Park Rangers
۰
۰
Charleston Battery
Finished
۰۴:۳۰
Austin Bold FC
۱
۲
Sacramento Republic FC
Finished
۰۵:۰۰
  Algeria Ligue 1
ES Setif
۳
۰
NC Magra
Finished
۲۲:۳۰
CS Constantine
۲
۲
CA Bordj Bou Arreridj
Finished
۲۱:۱۵
USM Bel Abbes
۱
۱
NA Hussein Dey
Finished
۲۱:۱۵
  Chinese Taipei Intercity League
Taichung Futuro FC
۱
۱
Hang Yuen
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Copa do Brasil
CA Paranaense PR
۱
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۵:۰۰
  Nicaragua Nicaragua Cup
CD Ocotal
۰
۰
Diriangen FC
Finished
۰۱:۰۰
CD Walter Ferretti
۴
۲
Unan Managua
Finished
۰۵:۳۰
Real Madriz
۰
۲
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Castleview
۲
۳
Everton AFC
Finished
۲۳:۱۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Chikhura Sachkhere
۱
۱
FC Torpedo Kutaisi
Finished
۱۷:۰۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۳
FC Saburtalo Tbilisi
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie C, Girone M
AS Bisceglie
۱
۱
AZ Picerno
Finished
۲۳:۰۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Joinville SC
۰
۰
Brusque SC
Finished
۰۲:۴۰
CA Tubarao SC
۱
۰
Fluminense SC
Finished
۰۳:۴۰
Clube Nautico Almirante Barroso SC
-
-
Figueirense FC SC
Cancelled
۰۳:۴۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
Deportivo Saprissa
۳
۱
AD San Carlos
Finished
۰۶:۳۰
Limon FC
۱
۱
Municipal Perez Zeledon
Finished
۰۱:۳۵
ADR Jicaral
۲
۰
AD Municipal Grecia
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Turku
Paiha
۰
۱
Jyty
Finished
۲۰:۳۰
  USA National Womens Soccer League
Orlando Pride
۰
۱
Chicago Red Stars
Finished
۰۳:۳۰
Portland Thorns FC
۰
۶
North Carolina Courage
Finished
۰۷:۰۰
  Israel Liga Alef South
AS Ashdod
۰
۰
Hakoach Amidar Ramat Gan
Finished
۲۲:۱۵
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Dublin University FC
۱
۳
Dublin Bus FC
Finished
۲۳:۳۰
  Serbia Superliga, Women
Zfk Vojvodina
۰
۱
Zfk Sloga Radnicki
Finished
۱۹:۰۰
  Canada Canadian Premier League
FC Edmonton
۰
۱
Cavalry FC
Finished
۰۵:۳۰
Pacific FC
۰
۲
York 9 FC
Finished
۰۶:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kirovohrad Region
Zirka Kropyvnytskyi
۹
۰
Fc Ahrotekh Tyshkivka
Finished
۱۸:۳۰
  Estonia II Liiga Louna/Lääs
Raasiku FC Joker
۲
۲
Viljandi JK Tulevik II
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil U23 Campeonato Aspirantes
SC Internacional RS
۱
۰
Bahia BA
Finished
۲۲:۳۰
Gremio FB Porto Alegrense RS
۳
۰
Vitoria BA
Finished
۲۲:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Radnicki Nis
۰
۵
FK Crvena Zvezda
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Moscow Championship
Rosich-2
۶
۰
Krasnogvardeets
Finished
۱۷:۳۰
  Slovenia 1. Slovenska Mladinska Liga
Nd Ilirija 1911
۱
۱
NK Aluminij
Finished
۱۸:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Taminaikos
۱
۳
Aon Artaki
Finished
۱۸:۳۰
Neoi Almirou
-
-
Kounavoi
Cancelled
۱۹:۰۰
  Norway Amateur U19 Interkrets
Norstrand IF
۱
۲
Lillestrøm SK
Finished
۲۱:۰۰
Oppsal
۵
۲
Kraakeroey IL
Finished
۲۱:۰۰
Baerum SK
۵
۲
Skedsmo
Finished
۲۱:۰۰
  Brazil Copa FGF
EC Sao Jose RS
۲
۱
Caxias RS
Finished
۲۲:۳۰
  Ukraine Vyscha League Volyn Region
Lutsksantehmontazh 536 Lutsk
۲
۱
Laska Boratin
Finished
۱۹:۳۰
  Gibraltar Premier Division
Lions Gibraltar
۰
۰
Lynx FC
Finished
۲۳:۰۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
CS Constantine
۱
۲
Bordj Bou Arreridj
Finished
۱۹:۳۰
ES Setif
۲
۰
NC Magra
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic MSFL
1 SC Znojmo FK
۲
۱
Fotbal Frydek Mistek
Finished
۲۰:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Keski-Pohjanmaa - Vaasa
FC Kiisto
۲
۱
KPV 2
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Amateur 3 Division
Garda Bk
۰
۲
Angered Bk
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Marica FC RJ
۳
۲
Profute Volantes FC
Finished
۲۲:۳۰
EC Rio Sao Paulo RJ
۳
۳
Barra Mansa FC
Finished
۲۲:۳۰
  India Calcutta Premier Division
Quess East Bengal FC
-
-
Kalighat MS
Finished
۱۳:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Atlantis FC
۵
۰
Sexypoexyt
Finished
۱۹:۳۰
  Finland U20 SM
FC Inter Turku
۷
۰
Aifk
Finished
۱۹:۴۵
  Russia Saint Petersburg Higher League
Dinamo St Petersburg
-
-
Sertolovo
Cancelled
۲۱:۳۰
Zvezda St Petersburg
-
-
Sh N2 Vo Zvezda North-west
Cancelled
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید